Navždy naše.

23. listopadu 2011 v 21:45
Když je mi na to že bych se nejraději odstěhovala a všechny poslala doprdele. Příjde den jako dnešek, kdy mi můj přítel ukáže jak krásne to může tady na světě být :)). Teď to vypadá jako tatální idylka. Ale není tak zcela. Uplně dokonalé by bylo kdybych nemusela večer domů a mohla tam zůstat už napořád! A nikdy neodejít. Válet se na gauči a mazlit se s Katy a válet se ve vaničce s pizzou a koukat přitom na libaš jako bůh a potom se valet v posteli koukat na sex ve městě a prostě se mít slastně. Bože jak já se mám.
Uplně jsem pak zapoměla na problémy kvůli kterým se mi dělají vrásky snad i naprdeli. A proto, začnu zase plně cvičit a hudnout a jist zdravě. Ne že bych to někdy ukončila.. Ale prostě nějak se to posralo :D
Zítra mám jet s maminkou nakupovat darečky na vánoce. Těším se. Ani vlastně nevím proč ale těším se. Ikdyž stejně freeski na které se těším nejvíce jsou zatím někde v nebi. O víkendu asi jedu na bilou točit a fotit kluky a jo a užnikdy nepiju.
V sobotu to Hanička přehnala a ani si nepamatovala jak ji nelik utiral vyvraceny žaludek a pacinka držela vlasky a onďasek vlastně tam sni byl celou dobu. A druhý den jsem se musela přiznat rodičům co jsem dělala. Vzali to sportovně. Smáli se mi a už na to zapoměli. Popravdě, chvilkama jsem za ně i ráda. Ale když Otec nemá náladu tak bych ho vykopla zase do prahy.
Takže asi toto bych řekla k této problematice.
Zítřek si s ženama užiju pěkně po ostravsku a přepapčím se v MC a vůůbec.
Mimochodem miluju svou třídu abyjste věděli. Jsou užasní a boží :) A má angličtinářka mě nenechá odmaturovat. Jupíjej. Dostala jsem 2- ze zkoušení a mam z toho uplně těžké spaní :-( Chci jedničku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama