Be vintage

16. května 2012 v 20:26
Měla bych právě teď psát tahák do Aplikovaného podnikatelství. Bohůžel můj tok myšlenek je tak silný že se nemohu na nic soustředit a protože se nemám komu pořádně svěřit muím potupně napsat tady. Vlastně ani tady nenapíšu nic z toho co chci. Ale alespoň řeknu že mě všechno sere, že chci vypadnout někde do čech nebo třeba do zahraničí. Sama. Bez nikoho. Chci se vrátit na základní školu a mít postavení jako tam. Chci aby když něco řeknu tak to bylo bráno jako hlavní názor a ne jako nic. Chybí mi to že mě učitele vybírali na každou školni akci protože jsem pro ně byla nejlepší a prostě mě tam chtěli. Chybí mi ty bezstarostné dny kdy jsem se jen smála a říkala si že nechci aby to nikdy skončilo.
Pravda, mám moc slabou chvíli. A nevím komu to říct. Protože se mi zdá že mě stejně nebude nikdo poslouchat. Jo a asi si dam pryč z fb své narozeniny abych věděla kolika lidem na mě zaleži natolik že mi i přesto popřejí.
Nebaví mě to. Mám chuť prostě přesídlit. Nesnáším ženy naší třídy. Nevím co si počnu jestli Sajka nepujde do třeťaku. A k tomu ke všemu nemohu konzumovat alkohol ani jiné návykové látky. N A P I Č U!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama